Sisustusstuudio Poodium vahendab juba alates 1998-ndast aastast Eestisse erinevate suurte ja mainekate Itaalia mööblitootjate toodangut. Koostööd Itaalia firmadega o­n nende aastate jooksul kujundenud lähedasteks ja usaldusväärseteks - tagades sellega meie klientidele turvalise ja hea klienditeeninduse ja usaldusväärsuse.. Poodium o­n aidanud sisustada rohkesti kodusid – kortereid ja eramuid , ning ka ühiskondlikke ruume – kohvikuid, baare ja büroosid. Väga heaks koostööpartneriks o­n aastate jooksul kujunenud Doimo Group , mille alla kuulub palju ja erinevaid Itaalia mööblitootjaid. Doimo Cucine köögid o­n meie poolt pakutavatest firmadest kujunenud meie endi lemmikuks – disaini, materjalide ja kvaliteedi suhe hinnaga o­n väga heal tasemel. Samuti pehme mööbel Doimo Salotti kuulub meie poolt pakutavate lemmikute hulka.Lisaks oleme iga-aastastelt Miano messikülastustelt kogunud väikseid ja põnevaid disainerite kooslustel põhinevaid firmasid, kelle tooteid pakume projektidesse lisandiks väikesteks “rosinateks”. Üheks hilisemaks “avastuseks” ja lemmikuks o­n hollandi disainer Jacco Bregonje , kellest o­n nüüdseks saanud Itaalia firma Felicerossi täieõiguslik disainer.

Kõrvuti kaasaegsele mööblile ei ole me tahtnud loobuda ka eksklusiivsest klassikalisest mööblist. Meid vaimustab aastakümneid , vahel ka aastasadu - põlvest -põlve - edasi kantud nn itaalia perefirmade säilitatud oskused – käsitöö , väärispuidu ja intarsia vamistamise näol. Mõni selline käsitööna valminud väärispuidust kummut , voodi või tool – õiges kohas ja õiges elemendis - o­n väärtus omaette, mida o­n hea edasi pärandada ka oma lastelastele...

Need o­n vaid üksikud näited meie seinast-seina pakutavatest toodetest.

Sisustusstuudio Poodium töötab tihedas koostöös oma kliendiga , püüdes alati leida kliendile just see ainuõige lahendus ja hinnaklass.. Püüd olla paindlik ja hinnasõbralik o­n aidanud meie firmal olla edukas .